دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کاشان

1:07:14 PM 1399 / 11 / 09
 

عملکرد واحد دانشجویی فرهنگی دانشکده بهداشت در فروردین و اردیبهشت 91

  • برگزاری مراسم بزرگداشت روز جهانی بهداشت   مورخ 27/1/1391 در آمفی تئاتر دانشکده بهداشت: رئیس مرکز بهداشت شهرستان در این مراسم با تاکید بر تکریم و احترام به سالمندان اظهار داشت: در بعضی از مراکز روستایی کشور تا 50 درصد جمعیت، سالمند می باشد.  دکتر مسعود دهقانی گفت: اقدام به زمینه سازی برای تداوم حضور در جامعه، حفظ موقعیت و جایگاه در خانواده، تامین حداقل نیازهای اساسی، حفظ احترام و شان و حرمت و فراهم ساختن امکان مشارکت در انجمن ها و موسسات غیردولتی برای سالمندان به منظور بهره مندی از تجربیات آنها از اهمیت بسیاری برخوردار است.   سرپرست دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کاشان در این مراسم با اشاره به شعار روز جهانی بهداشت با عنوان "سلامت و سالمندی" گفت: در حال حاضر جمعیت سالمند نسبت به گذشته در حال افزایش می باشد و این امر به خاطر ارتقاء سطح بهداشت و درمان در کشورهای مختلف است. لازم به ذکر است در پایان مراسم با اهداء لوح یادبود از خدمات ارزنده دکتر حسن الماسی، رئیس اسبق دانشکده بهداشت دانشگاه تقدیر شد.
  • اجرای اولین دوره از طرح ارزیابی قرآنی دانشجویان جدیدالورود با همکاری معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه مورخ 27/1/1391 در آمفی تئاتر دانشکده بهداشت:   با هدف ارتقا سطح دانش و توانمندی­های قرآنی با ارزیابی میزان آشنایی با قرآن کریم ، شناسایی توانمندی­ها ، نیازهای قرآنی و زمینه­سازی برای آموزش عمومی قرآن دانشجویان اجرا شد.
  • برگزاری پنجمین دوره انتخابات شورای مرکزی کانون علمی مهندسی بهداشت محیط در مورخ 28/1/1391 با حضور کلیه دانشجویان فعال در حال تحصیل رشته بهداشت محیط با نظارت واحد دانشجویی فرهنگی دانشکده.
  • برگزاری پنجمین دوره انتخابات شورای مرکزی کانون علمی بهداشت عمومی در مورخ 4/2/1391 با حضور کلیه دانشجویان فعال در حال تحصیل رشته بهداشت عمومی با نظارت واحد دانشجویی فرهنگی دانشکده.
  • گرامیداشت مقام استاد در مورخ 12/2/1391: با پخش شیرینی در کلیه کلاسهای با همکاری اعضای شورای صنفی دانشکده بهداشت

 

 

 

   
جشنواره پرتال