دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کاشان

1:29:44 PM 1399 / 05 / 19
 
اخبار دانشکده

سمینار بهداشت عمومی

گزارش برگزاری سی و دومین سمینار کارشناسی بهداشت عمومی

 

 

 

 

سی و دومین سمینار علمی دانشجویان کارشناسی بهداشت عمومی روز سه شنبه مورخ 7/ 11 / 93 در دانشکده پرستاری مامایی برگزار شد .

مدیر محترم گروه بهداشت عمومی آقای مهندس یداله رمضانی در مراسم افتتاحیه ضمن خیر مقدم به کلیه مدعوین و دانشجویان، ضمن اشاره به برگزاری سالانه این سمینار گفت: سمینار امروز ویژه دو گروه  از دانشجویان کارشناسی (پیوسته مهر90 و ناپیوسته بهمن 91) است که در قالب گروه های دانشجویی ارائه می شود.

معاون محترم پژوهشی دانشگاه آقای دکتر حمیدی با اشاره به شروع فعالیت های تحقیقاتی دانشجویان بهداشت عمومی در زمینه های بهداشتی توام با ورود به دوره کارورزی گفت: آشنایی دانشجویان با فعالیت ها، طرح های تحقیقاتی، استفاده و به کارگیری نتایج این تحقیقات در کلیه سطوح بهداشتی از اهداف برگزاری این نوع سمینارها است.

معاون محترم آموزشی پژوهشی دانشکده و دبیر علمی سمینار آقای محمد صباحی بیدگلی در مراسم اختتامیه گفت: امروزه پژوهش در سازمانها بخصوص سازمانهای مرتبط با نظام سلامت می بایست تبدیل به یک فرهنگ شود. ایشان با اشاره به نقش دانشگاه در تعلیم و تربیت نیروی انسانی  کارآمد و پژوهشگر، تحقق این رسالت را در گروه عزم جدی و راسخ مسئولین دانشگاه دانست و خواستار حمایت مستمر و مداوم مسئولین دانشگاه و نیز نگاهی متفاوت در این زمینه شد.

 در این سمینار 17 مقاله توسط دانشجویان ارائه گردید که از این مقالات 7 مقاله به صورت سخنرانی و 10 مقاله به صورت پوستر مورد نمایش قرا رگرفت .

 

 

ساعت : 13:48 -  روز  : چهار شنبه  - 8 /  11 / 1393 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :1121

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

 امور پایان نامه ها

        آئین نامه و دستورالعمل ها
          فرم های پایان نامه
        فرایند پایان نامه    
        پایان نامه های دفاع شده
        موضوعات تصویب شده
        تماس

 طرح های تحقیقاتی

        آئین نامه و دستورالعمل ها
        فرم های طرح تحقیقاتی
        فرایند طرح تحقیقاتی
       تسویه حساب طرح تحقیقاتی

علم سنجی

دستاورد پژوهشی یک سال اخیر