دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کاشان

11:12:40 PM 1398 / 09 / 14
 
اخبار دانشکده

مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشکده بهداشت برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشکده بهداشت، امروز مورخ 13/11/94 با حضور رئیس دانشگاه، معاونین، مسئولین، مدیران و جمعی از اعضای هیأت علمی و  کارکنان در سالن آمفی تئاتر دانشکده بهداشت برگزار شد.

 

به گزارش وب دا، رئیس دانشگاه در این مراسم با اشاره به صمیمت و همدلی بسیار خوب بین اعضای هیأت علمی دانشگاه، خواستار ارتباط و تعامل هر چه بیشتر بین معاونت بهداشتی و دانشکده بهداشت در جهت ورود بیش از پیش اعضای هیأت علمی دانشکده بهداشت به جامعه شد.

 دکتر محمد حسین اعرابی با اشاره به مشکلات بودجه ای در بخش آموزش به اعضای هیأت علمی توصیه کرد در جهت راه اندازی شرکتهای دانش بنیان اهتمام لازم را به کار برند.

وی با اشاره به ویژگی های بارز دکتر مسعود مطلبی از جمله نظم، انسجام و حساسیت فوق العاده در کارها، از زحمات ایشان در سمت سرپرست دانشکده بهداشت تشکر کرد و برای دکتر غلامرضا مصطفایی که تجربه ده سال معاونت  با درایت، خوش فکری و متانت در این دانشکده را داشتند آرزوی موفقیت کرد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه نیز در این جلسه ضمن تبریک ایام اله دهه فجر، ابراز امیدواری کرد که پاسدار خون شهدای انقلاب و اسلام باشیم.

حجت الاسلام علیرضا شاه فضل، ضمن تشکر از زحمات دکتر مطلبی و تعامل خوب ایشان با نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در جهت برگزاری مراسمات تفسیر قرآن در این دانشکده، مسئولیت جدید دکتر غلامرضا مصطفایی به عنوان سرپرست دانشکده بهداشت را تبریک گفته و برای ایشان آرزوی موفقیت کردند.

دکتر رضا رزاقی معاون آموزشی دانشگاه نیز در این مراسم ضمن تبریک ایام الله دهه فجر، دانشکده بهداشت را از جمله دانشکده های پیشرو در امر آموزش دانست  که در امر سلامت جامعه نقش به سزایی دارند.

دکتر مسعود مطلبی نیز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات رئیس دانشگاه، اعضای هیأت علمی و کارکنان این دانشکده، اضافه شدن یک رشته کارشناسی ارشد HSE (که تنها در 5 دانشگاه کشور وجود دارد)، راه اندازی مجله انگلیسی زبان International Archives of Health Sciences، راه اندازی مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت در دانشکده بهداشت، توسعه فضای فیزیکی دانشکده بهداشت و ... را از اقدامات انجام شده در دانشکده بهداشت در دوران تصدی خود برشمرد.

در پایان دکتر غلامرضا مصطفایی ضمن تشکر از ریاست دانشگاه به جهت اعتماد به ایشان جهت واگذاری مسئولیت سرپرستی دانشکده بهداشت، از تلاشهای ارزشمند آقای دکتر مطلبی در طول دوره مسئولیت خود که منشا اقدامات مفید بوده تشکر و قدردانی کرد.

در پایان مراسم، ریاست دانشگاه، معاونین محترم آموزشی، پژوهشی، بهداشتی، دانشجویی-فرهنگی و غذا و دارو و سرپرستاران دانشکده ها، لوح تقدیر و هدایایی به آقای دکتر مطلبی تقدیم و برای ایشان آرزوی موفقیت نمودند.

 

ساعت : 15:50 -  روز  : سه شنبه  - 13 /  11 / 1394 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :1273

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

 امور پایان نامه ها

        آئین نامه و دستورالعمل ها
          فرم های پایان نامه
        فرایند پایان نامه    
        پایان نامه های دفاع شده
        موضوعات تصویب شده
        تماس

 طرح های تحقیقاتی

        آئین نامه و دستورالعمل ها
        فرم های طرح تحقیقاتی
        فرایند طرح تحقیقاتی
       تسویه حساب طرح تحقیقاتی

علم سنجی

دستاورد پژوهشی یک سال اخیر