دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کاشان

6:10:20 PM 1399 / 05 / 15
 
اخبار دانشکده

مراسم تکریم و معارفه معاونت آموزشی و پژوهشی دانشکده بهداشت

طی مراسمی که در مورخه 94/12/26 به منظور تودیع و معارفه معاون آموزشی پژوهشی دانشکده بهداشت با حضور اعضاء هیئت علمی و کارکنان دانشکده بهداشت در محل سالن کنفرانس دانشکده برگزار گردید، ابتدا سرپرست دانشکده بهداشت، ضمن خیرمقدم به حضار و قدردانی و ارج نهادن به خدمات ارزنده و تلاشهای آقای دکتر گیلاسی در طول دوره مسئولیت خود که منشا اقدامات مفید بوده اند، آرزوی موفقیت مسئولیت جدید ایشان را در پست معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه را خواستار شدند و از قبول مسئولیت توسط آقای مهندس عباس بهرامی قدردانی کردند.

دکتر غلامرضا مصطفایی در این جلسه، در خصوص ضرورت پیشرفت و توسعه بیشتر دانشکده بهداشت، بیاناتی را ارائه کرد و اظهار امیدواری کرد: با تلاش اعضاء دانشکده و حمایت مسئولین دانشگاه با رفع تنگناهای موجود، شاهد رشد و توسعه روزافزون این دانشکده باشیم.

در ادامه سرپرست دانشکده بهداشت ضمن تشکر و قدردانی مجدد از زحمات کلیه اعضاء هیئت علمی و کارکنان دانشکده بهداشت جهت پیشبرد اهداف دانشکده در سال 94، حلول سال 95 را تبریک گفتند و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال برای همه آرزو کردند.

در پایان مراسم، سرپرست دانشکده بهداشت به نمایندگی  اعضاء هیئت علمی و کارکنان دانشکده، لوح تقدیری به آقای دکتر گیلاسی تقدیم و برای ایشان آرزوی موفقیت نمودند.

ساعت : 12:30 -  روز  : چهار شنبه  - 26 /  12 / 1394 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :1017

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

 امور پایان نامه ها

        آئین نامه و دستورالعمل ها
          فرم های پایان نامه
        فرایند پایان نامه    
        پایان نامه های دفاع شده
        موضوعات تصویب شده
        تماس

 طرح های تحقیقاتی

        آئین نامه و دستورالعمل ها
        فرم های طرح تحقیقاتی
        فرایند طرح تحقیقاتی
       تسویه حساب طرح تحقیقاتی

علم سنجی

دستاورد پژوهشی یک سال اخیر