دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کاشان

6:57:37 PM 1399 / 05 / 15
 
اخبار دانشکده

گزارش برگزاری سی و پنجمین سمینار علمی دانشجویان بهداشت عمومی

سی و پنجمین سمینار علمی دانشجویان کارشناسی پیوسته بهداشت عمومی روز چهارشنبه مورخ 6 بهمن 1395 در دانشکده بهداشت برگزار شد.

سرپرست محترم دانشکده و رئیس سمینار آقای دکتر مصطفایی در مراسم افتتاحیه ضمن خیر مقدم به کلیه مدعوین و دانشجویان، با اشاره به برگزاری سالانه این سمینار بیان نمودند: این سمینار نتیجه فعالیت شبانه روزی دانشجویان مقطع کارشناسی پیوسته رشته بهداشت عمومی می باشد که تحت راهنمایی و مشاوره اعضاء هیات علمی گروه بهداشت عمومی و آمار زیستی محقق گردیده است.

آقای دکتر مصطفایی با اشاره به شروع فعالیت های تحقیقاتی دانشجویان بهداشت عمومی در زمینه های بهداشتی توام با ورود به دوره کارورزی گفت: آشنایی دانشجویان با فعالیت ها، طرح های تحقیقاتی، استفاده و به کارگیری نتایج این تحقیقات در کلیه سطوح بهداشتی از اهداف برگزاری این نوع سمینارها است.

عضو محترم  هیئت علمی گروه بهداشت عمومی و دبیر علمی سمینار آقای دکتر علی فخری گفت: در این سمینار یکروزه، دانشجویان پیرامون موضوعات مهمی چون قلدری سایبری در دانش آموزان، کیفیت زندگی پس از زایمان طبیعی و سزارین، افسردگی، اضطراب و استرس در دانشجویان، اختلال نقص توجه –بیش فعالی در کودکان و نگرش جامعه نسبت یه بیماری های روانی، در قالب سخنرانی به ارائه مقالات حاصل از پروژه های پژوهشی خود پرداختند. گفتنی است این توفیق در حالی به دست آمد که این گروه، تجربه برگزاری سی و چهار سمینار قبلی را با هدف توسعه توانمندی های پژوهشی دانشجویان به عنوان نیروی کار شایسته نظام سلامت در کارنامه دارد.

 شایان ذکر است در این سمینار 5 مقاله به صورت سخنرانی توسط دانشجویان ارائه گردید.

پوستر همایش

برنامه همایش و لیست مقالات 

 

ساعت : 9:37 -  روز  : پنج شنبه  - 7 /  11 / 1395 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :879

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

 امور پایان نامه ها

        آئین نامه و دستورالعمل ها
          فرم های پایان نامه
        فرایند پایان نامه    
        پایان نامه های دفاع شده
        موضوعات تصویب شده
        تماس

 طرح های تحقیقاتی

        آئین نامه و دستورالعمل ها
        فرم های طرح تحقیقاتی
        فرایند طرح تحقیقاتی
       تسویه حساب طرح تحقیقاتی

علم سنجی

دستاورد پژوهشی یک سال اخیر